Reference partnerů

reference 

Práci Neurorehabilitační kliniky AXON a terapii Kosmík hodnotí naši partneři takto: 

                                                                                                                                                        --

Centrum Filipovka - Hornomlýnská, o.p.s.

Filipovka

uvozovkyO Neurorehabilitační klinice AXON se pravidelně dozvídáme od rodičů dětí, které využívají naše sociální služby. Vždy si chválí přístup všech pracovníků a kvalitu poskytované péče. Měla jsem možnost navštívit kliniku osobně a musím souhlasit s tím, že se jedná o špičkové pracoviště s kvalifikovanými pracovníky, na kterých je vidět, že mají svoji práci rádi. Osobně kliniku AXON doporučuji rodičům, kteří mají děti s neuromuskulárním deficitem. Bohužel tuto nákladnou léčbu nehradí zdravotní pojišťovny, ale i na to v AXONu myslí a pomáhají svou další činností rodičům získat peníze na léčbu. I my jsme se v průběhu roku 2016 zapojili a sbíráme víčka pro Anetku. Výtěžek z této sbírky pomůže Anetčiným rodičům získat potřebné finance pro zaplacení mimo jiné i rehabilitace v AXONu.uvozovky

Mgr. Michaela Pošvářová
Sociální pracovnice odlehčovací služby
Hornomlýnský o.p.s.

 

Novinky

 • Nová rehabilitační lékařka

  19.9.2017

  Vítáme u nás nového člena týmu! Od dnešního dne se budete potkávat na půdě naší kliniky s MUDr. Magdalenou Mohylovou, která k nám nastoupila na pozici Rehabilitační lékařky. Setkávat se s ní můžete každé úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 16 hodin.

 • Nová fyzioterapeutka

  11.9.2017

  Nová posila opět rozšířila řady! Nastoupila k nám nová fyzioterapeutka Ing. Tereza Lísalová. Máme velkou radost a těšíme se na spolupráci!

  Lisalova_tereza_3

 • 6.9.2017

  Dnes nám do programu transparentního účtu přibyl nový dětský pacient Kryštof Jungbauer.
  Na Kryštofovy terapie můžete přispět zasláním finančních prostředků na transparentní účet č. 2200739204/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Kryštof Jungbauer".
  Více o Kryštofově příběhu najdete zde.

 • 5.9.2017

  Dnes nám do programu transparentního účtu přibyl nový pacient Petr Kašpar.

  Na Péťovy terapie můžete přispět zasláním finančních prostředků na transparentní účet č. 2200739204/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Petr Kašpar".

  Více o Péťově příběhu najdete zde.

 • Volné místo Lokomat

  1.9.2017

  V termínu od 18. 9. do 6.10. 2017 nabízíme volné místo na Lokomatu - je možné domluvit 2 hodinovou terapii na dva či tři týdny.

  Zájemci ať prosím kontaktují naší koordinátorku Bc. Ludmilu Grulichovou na emailu  koordinator@neuroaxon.cz nebo na telefonu  729 981 829.

Starší »