Indikace

Léčba je vhodná pro pacienty s neuromuskulárním deficitem (především děti s dětskou mozkovou obrnou, děti po traumatech hlavy, intracerebrálním krvácení, cévních mozkových příhodách, invazivních a zánětlivých onemocněních mozku apod.). Věk pacientů by se měl pohybovat v rozmezí 2 – 20 let, nicméně tento koncept lze aplikovat na pacientech všech věkových kategorií.

 

Pro dospělé pacienty se tato terapie uplatňuje hlavně při těchto indikacích: stavy po cévní mozkové příhodě, revmatoidní artritida, sportovní úrazy, ortopedické diagnózy, vestibulární poruchy, smyslové integrační poruchy, popáleniny,  zlomeniny - časná fáze rehabilitace, Downův syndrom, spina bifida a vývojové retardace.

 

 

Novinky

 • Bazén&Sauna: Klinika AXON otvírá robotické centrum

  18.7.2017

  O slavnostním otevření robotického centra a rehabilitacích dostupných všem  Vyšlo v aktuálním časopise Bazén&Sauna v příloze Záchranář  Celý článek si můžete přečíst zde.

 • Lidové noviny: 600 opakování a mozek se naučí pohyb

  13.7.2017

  O Lokomatu, Samovi a pojišťovnách. Vyšlo dnes v Lidových novinách na straně 4.  . Celý článek k přečtení zde.

 • Klinika AXON rozjíždí Robotické centrum pro děti i dospělé

  12.7.2017

  O Robotickém centru kliniky AXON a jeho slavnostním otevření. Vyšlo v aktuálním čísle časopisu Vozka Celý článek k přečtení zde.

 • Volný termín terpie

  28.6.2017

  Uvolnilo se místo poslední třítýdenní terapie před prázdninami! smile V termínu od 17. července do 4. srpna s fyzioterapeutkou Bc. Klárou Vaňkovou.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

 • Volný termín terpie

  26.6.2017

  Skvělá zpráva!smile Uvolnily se čtyři místa v termínu  terapií od 10. července do 4. srpna. Dvě místa na čtyřtýdenní terapii a dvě na třítýdenní.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

Starší »