Přihláška na terapii

Příhlášku na terapii Kosmík naleznete po kliknutí na obrázek pod textem. Po jejím vyplnění ji prosím zašlete našim koordinátorkám terapie: alena.hassanein@neuroaxon.cz, hana.bulankova@neuroaxon.cz či na adresu kliniky, a my Vás budeme kontaktovat s termínem lékařské konzultace.

 

K absolvování terapie Kosmík se pojí smluvní podmínky Neurorehabilitační kliniky AXON, které naleznete zde.

 

Dále prosíme rodiče, aby se v případě, že v době terapie chtějí opustit kliniku, pohybovali v docházkové vzdálenosti do 20 minut od kliniky a po celou dobu terapie byli k zastižení na telefonním čísle, jež uvedli v přihlášce. 
Krmení a přebalování dětí je čistě v kompetenci rodiče.

 

Pro terapie objednané na rok 2018 platí nově následující ustanovení:

Klinika si vyhrazuje právo přidělit k objednané terapii fyzioterapeuta dle svého uvážení. V případě, že rodiče vyžadují pro své dítě provádění terapie konkrétním, jimi zvoleným, fyzioterapeutem, k ceně terapie uhradí příplatek 3.000 Kč spolu se zálohou na terapii. Rodiče, kteří uhradí zálohu a příplatek 3.000 Kč první na účet kliniky (rozhoduje datum a čas připsání částky na bankovní účet kliniky), získají garanci přidělení jimi zvoleného fyzioterapeuta na danou terapii. Příplatek bude použit na zvýšení mzdy objednaného fyzioterapeuta. Toto ustanovení platí až pro terapie od 1. 1. 2018. Bližší podrobnosti budou zveřejněny ve smluvních podmínkách kliniky.

 

Přihláška na terapii Kosmík

Novinky

 • Bazén&Sauna: Klinika AXON otvírá robotické centrum

  18.7.2017

  O slavnostním otevření robotického centra a rehabilitacích dostupných všem  Vyšlo v aktuálním časopise Bazén&Sauna v příloze Záchranář  Celý článek si můžete přečíst zde.

 • Lidové noviny: 600 opakování a mozek se naučí pohyb

  13.7.2017

  O Lokomatu, Samovi a pojišťovnách. Vyšlo dnes v Lidových novinách na straně 4.  . Celý článek k přečtení zde.

 • Klinika AXON rozjíždí Robotické centrum pro děti i dospělé

  12.7.2017

  O Robotickém centru kliniky AXON a jeho slavnostním otevření. Vyšlo v aktuálním čísle časopisu Vozka Celý článek k přečtení zde.

 • Volný termín terpie

  28.6.2017

  Uvolnilo se místo poslední třítýdenní terapie před prázdninami! smile V termínu od 17. července do 4. srpna s fyzioterapeutkou Bc. Klárou Vaňkovou.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

 • Volný termín terpie

  26.6.2017

  Skvělá zpráva!smile Uvolnily se čtyři místa v termínu  terapií od 10. července do 4. srpna. Dvě místa na čtyřtýdenní terapii a dvě na třítýdenní.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

Starší »