Programy robotických zařízení

V rámci terapie Kosmík je rovněž zapojena robotika, a sice zařízení tyromotion®, především TYMO Therapy Plate a PABLO System. Tato zařízení jsou využívána v návaznosti na intenzivní neuro-rehabilitační program a přinášejí nové možnosti jak pro pasivní, tak pro aktivní rehabilitaci. Velkým přínosem robotiky je také forma cvičení, kdy pacienti na těchto zařízeních hrají speciální počítačovou hru a jsou velice silně motivováni k dosahování stále lepších výkonů. Tyto zařízení rovněž diagnostikují pacienta v průběhu cvičení, což přináší komplexnější informace o jeho léčbě a pokrocích.

 

Samotná počítačová a robotická rehabilitační zařízení fungují v terapii všech dětí v rámci pobytu v prostoru openspace (centrální prostor kliniky), kde pacienti tráví každodenně více než hodinu z celé terapie.

Novinky

 • Nová rehabilitační lékařka

  19.9.2017

  Vítáme u nás nového člena týmu! Od dnešního dne se budete potkávat na půdě naší kliniky s MUDr. Magdalenou Mohylovou, která k nám nastoupila na pozici Rehabilitační lékařky. Setkávat se s ní můžete každé úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 16 hodin.

 • Nová fyzioterapeutka

  11.9.2017

  Nová posila opět rozšířila řady! Nastoupila k nám nová fyzioterapeutka Ing. Tereza Lísalová. Máme velkou radost a těšíme se na spolupráci!

  Lisalova_tereza_3

 • 6.9.2017

  Dnes nám do programu transparentního účtu přibyl nový dětský pacient Kryštof Jungbauer.
  Na Kryštofovy terapie můžete přispět zasláním finančních prostředků na transparentní účet č. 2200739204/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Kryštof Jungbauer".
  Více o Kryštofově příběhu najdete zde.

 • 5.9.2017

  Dnes nám do programu transparentního účtu přibyl nový pacient Petr Kašpar.

  Na Péťovy terapie můžete přispět zasláním finančních prostředků na transparentní účet č. 2200739204/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Petr Kašpar".

  Více o Péťově příběhu najdete zde.

 • Volné místo Lokomat

  1.9.2017

  V termínu od 18. 9. do 6.10. 2017 nabízíme volné místo na Lokomatu - je možné domluvit 2 hodinovou terapii na dva či tři týdny.

  Zájemci ať prosím kontaktují naší koordinátorku Bc. Ludmilu Grulichovou na emailu  koordinator@neuroaxon.cz nebo na telefonu  729 981 829.

Starší »