Programy robotických zařízení

V rámci terapie Kosmík je rovněž zapojena robotika, a sice zařízení tyromotion®, především TYMO Therapy Plate a PABLO System. Tato zařízení jsou využívána v návaznosti na intenzivní neuro-rehabilitační program a přinášejí nové možnosti jak pro pasivní, tak pro aktivní rehabilitaci. Velkým přínosem robotiky je také forma cvičení, kdy pacienti na těchto zařízeních hrají speciální počítačovou hru a jsou velice silně motivováni k dosahování stále lepších výkonů. Tyto zařízení rovněž diagnostikují pacienta v průběhu cvičení, což přináší komplexnější informace o jeho léčbě a pokrocích.

 

Samotná počítačová a robotická rehabilitační zařízení fungují v terapii všech dětí v rámci pobytu v prostoru openspace (centrální prostor kliniky), kde pacienti tráví každodenně více než hodinu z celé terapie.

Novinky

 • Bazén&Sauna: Klinika AXON otvírá robotické centrum

  18.7.2017

  O slavnostním otevření robotického centra a rehabilitacích dostupných všem  Vyšlo v aktuálním časopise Bazén&Sauna v příloze Záchranář  Celý článek si můžete přečíst zde.

 • Lidové noviny: 600 opakování a mozek se naučí pohyb

  13.7.2017

  O Lokomatu, Samovi a pojišťovnách. Vyšlo dnes v Lidových novinách na straně 4.  . Celý článek k přečtení zde.

 • Klinika AXON rozjíždí Robotické centrum pro děti i dospělé

  12.7.2017

  O Robotickém centru kliniky AXON a jeho slavnostním otevření. Vyšlo v aktuálním čísle časopisu Vozka Celý článek k přečtení zde.

 • Volný termín terpie

  28.6.2017

  Uvolnilo se místo poslední třítýdenní terapie před prázdninami! smile V termínu od 17. července do 4. srpna s fyzioterapeutkou Bc. Klárou Vaňkovou.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

 • Volný termín terpie

  26.6.2017

  Skvělá zpráva!smile Uvolnily se čtyři místa v termínu  terapií od 10. července do 4. srpna. Dvě místa na čtyřtýdenní terapii a dvě na třítýdenní.

  Pokud máte zájem, kontaktujte prosím naši koordinátorku terapie Alenu Hassanein na telefonním čísle +420 720 981 829 či e-mailu alena.hassanein@neuroaxon.cz

Starší »