Na této stránce si můžete přečíst příběhy našich dětí, tedy dětí, které během posledních měsíců absolvovaly terapii u nás na klinice. Nejsou to jen jejich příběhy, jsou to příběhy jejich rodičů a blízkých lidí, kteří se podílejí na jejich léčbě či je jakkoli jinak podporují. Jsou to příběhy s veselými i smutnými zápletkami, hlavními i vedlejšími postavami, které ale mají jedno společné: všechny se snaží, aby měly příběhy šťastný konec. Chcete-li se také stát postavou jednoho z těchto příběhů, přečtěte si je a přispějte na transparentní účet.

Transparentní účet zřídila klinika AXON pro děti, které už jednou terapií prošly a rády by ji absolvovaly znovu. Přečtěte si jejich osudy a přispějte libovolnou částkou na konkrétní dítě tím, že jeho celé jméno napíšete do zprávy pro příjemce. Nasbíraná částka pak bude použita na platbu jeho budoucí terapie.

Pokud se nemůžete rozhodnout, do zprávy napište „všichni“ a Váš příspěvek bude rovnoměrně rozdělen mezi všechny děti zapojené v tomto programu. Pokud byste rádi přispěli na nové přístrojové vybavení kliniky – konkrétně na speciální robotické zařízení pro rehabilitaci horních končetin, které pracuje s virtuální realitou, napište do zprávy pro příjemce „robotika“.

Číslo transparentního účtu je 2200739204/2010 a aktuální stav prostředků zjistíte kliknutím na tento odkaz.


Vyberte si, kterého příběhu byste chtěli být součástí, a pomozte dětem zase o kus blíž ke šťastnému konci. Děkujeme.

SEZNAM DĚTÍ A JEJICH PŘÍBĚHY