Máte zkušenosti s naší klinikou a rádi byste nás doporučili? Napište nám na e-mail info@neuroaxon.cz, nebo nás ohodnoťte pomocí formuláře umístěného níže. Děkujeme!

Ráda bych poděkovala všem na klinice za profesionalitu při práci. Fyzioterapeutovi Davidovi Sovišovi díky za úžasný přístup a perfektní cvičení s Elenkou. Paní koordinátorce Ludmile Grulichové, PR Daně Aleně Maděrové a úžasné recepční Ivetě Poštulkové patří díky za vše, co dělají pro rodiče, děti, za dobrou náladu a milý přístup. Budeme se těšit na další rehabilitační cvičení.

Dita Szymanská, říjen 2017

Chtěla bych moc poděkovat terapeutovi Lukáši Jordakovi za trpělivost a ochotu. Niki byl dost spokojený.

Tereza Pilnáčková, listopad 2017

Celkově velká spokojenost!

Petr Hrdlička, srpen 2017

Po vstupním vyšetření paní doktorkou a stanovením rehabilitačního plánu, který dávala smyls a po pár dnech bylo jasno. Budeme do AXONU docházet pravidelně a jsem přesvědčená, že je to pro Péťu to nejlepší, co můžu zařídit. Setkali jsme se tu s milým a profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Děkuju.

Monika Kašparová, září 2017

Jsme velice spokojení, rádi se vracíme na kliniku, terapie Kosmík – spokojenost velká.

Věra Kirschnerová, září 2017

Na klinice se nám líbilo. Fyzioterapeutka Klára je skvělá, chtěli bychom ji i příště. Vojta měl cviky přesně na míru, jak bylo potřeba. Hned jsem dostala kávu od paní recepční, atmosféra tu byla pohodová, domácká. Určitě bychom tu chtěli zopakovat cvičení příští rok.

Monika Lehotská, červenec 2017

Líbilo se nám zde tak, že jsme odmítly s Míšou jet do lázní a raději peníze necháme tady! 😊 Máme „objednané“ další termíny.

Zuzana Rovná, červen 2017

Velice přínosná terapie.

Markéta Dvořáková, květen 2017