Díky vaší intenzivní neurorehabilitaci a Lokomatu se náš syn Tobiáš velmi zpevnil, nabral svalovou hmotu a posouvá se ve svém psychomotorickém vývoji dál. Velmi chválím i práci fyzioterapeutky Julky se kterou Tobi pěkně spolupracoval a dobře si spolu rozuměli. Terapie je velmi účinná a všem ji doporučuji!

Jana Pekárková, březen 2019

Syn na vaší klinice absolvoval měsíční terapii s velmi dobrými výsledky. Rozhodně ve spolupráci s vámi budeme pokračovat. Děkujeme.

Petra Hofmanová, říjen 2018

Profesionální ale i velmi lidský a příjemný přístup všech.

Lenka Mate, leden 2019

Přeji AXONu, protože je to ještě dítě na počátku svého života, mnoho uzdravených dětí a šťastných úsměvů při každém novém krůčku.

Děkuji Vám a bylo mi ctí.

Stanislava Doležalová, DiS., říjen 2018

Celkově velká spokojenost!

Petr Hrdlička, srpen 2017

Po vstupním vyšetření paní doktorkou a stanovením rehabilitačního plánu, který dávala smyls a po pár dnech bylo jasno. Budeme do AXONU docházet pravidelně a jsem přesvědčená, že je to pro Péťu to nejlepší, co můžu zařídit. Setkali jsme se tu s milým a profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Děkuju.

Monika Kašparová, září 2017

Jsme velice spokojení, rádi se vracíme na kliniku, terapie Kosmík – spokojenost velká.

Věra Kirschnerová, září 2017

Na klinice se nám líbilo. Fyzioterapeutka Klára je skvělá, chtěli bychom ji i příště. Vojta měl cviky přesně na míru, jak bylo potřeba. Hned jsem dostala kávu od paní recepční, atmosféra tu byla pohodová, domácká. Určitě bychom tu chtěli zopakovat cvičení příští rok.

Monika Lehotská, červenec 2017

Líbilo se nám zde tak, že jsme odmítly s Míšou jet do lázní a raději peníze necháme tady! ? Máme „objednané“ další termíny.

Zuzana Rovná, červen 2017

Velice přínosná terapie.

Markéta Dvořáková, květen 2017