Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Reference rodičů

reference - úvod

Máte zkušenosti s naší klinikou a rádi byste nás doporučili? Napište nám na e-mail pr@neuroaxon.cz, nebo nás ohodnoťte pomocí formuláře umístěného zde. Děkujeme!

Jana Pekárková, březen 2019

Díky vaší intenzivní neurorehabilitaci a Lokomatu se náš syn Tobiáš velmi zpevnil, nabral svalovou hmotu a posouvá se ve svém psychomotorickém vývoji dál. Velmi chválím i práci fyzioterapeutky Julky se kterou Tobi pěkně spolupracoval a dobře si spolu rozuměli. Terapie je velmi účinná a všem ji doporučuji!

Lenka Mate, leden 2019

Profesionální ale i velmi lidský a příjemný přístup všech.

Stanislava Doležalová, DiS., říjen 2018

Přeji AXONu, protože je to ještě dítě na počátku svého života, mnoho uzdravených dětí a šťastných úsměvů při každém novém krůčku.

Děkuji Vám a bylo mi ctí.

Petra Hofmanová, říjen 2018

Syn na vaší klinice absolvoval měsíční terapii s velmi dobrými výsledky. Rozhodně ve spolupráci s vámi budeme pokračovat. Děkujeme.

Věra Kirschnerová, září 2017

Jsme velice spokojení, rádi se vracíme na kliniku, terapie Kosmík – spokojenost velká.

Monika Kašparová, září 2017

Po vstupním vyšetření paní doktorkou a stanovením rehabilitačního plánu, který dávala smyls a po pár dnech bylo jasno. Budeme do AXONU docházet pravidelně a jsem přesvědčená, že je to pro Péťu to nejlepší, co můžu zařídit. Setkali jsme se tu s milým a profesionálním přístupem všech zaměstnanců. Děkuju.

Petr Hrdlička, srpen 2017

Celkově velká spokojenost!

Monika Lehotská, červenec 2017

Na klinice se nám líbilo. Fyzioterapeutka Klára je skvělá, chtěli bychom ji i příště. Vojta měl cviky přesně na míru, jak bylo potřeba. Hned jsem dostala kávu od paní recepční, atmosféra tu byla pohodová, domácká. Určitě bychom tu chtěli zopakovat cvičení příští rok.

Zuzana Rovná, červen 2017

Líbilo se nám zde tak, že jsme odmítly s Míšou jet do lázní a raději peníze necháme tady! ? Máme „objednané“ další termíny

Adresa  

Two steps ahead s.r.o
Marie Cibulkové 879/11
140 00 Praha 4 – Nusle
IČ: 019 70 801, nejsme plátci DPH
IČZ: 04998775 (odbornost 902),
04998774 (odbornost 201)

Rychlé kontakty

email: koordinator@neuroaxon.cz
tel.: +420 720 981 829