BOŘÍME MÝTY A TVOŘÍME NOVÉ HRANICE

Naše klinika je soukromé zařízení, ve kterém se věnujeme intenzivní terapii především dětí, ale i dospělých pacientů. V týmu máme empatické a vysoce kvalifikované odborníky, kteří dělají maximum pro to, aby přinesla jejich práce očekávané výsledky a zlepšovala pacientům budoucnost. Díky aktivnímu přístupu se stáváme spoluautory lidských příběhů, které mění životy. Nabízíme léčebný program Kosmík (neurorehabilitace metodou TheraSuit vhodnou pro pacienty s DMO), Lokomat (pro pacienty s postižením dolních končetin), ergoterapii a logopedii.

JSME SPOLUAUTORY LIDSKÝCH PŘÍBĚHŮ

Kde jiná terapie končí, my na klinice začínáme. Zastáváme názor, že neexistuje stav, se kterým by se nedalo nic dělat. Určujeme s pacienty nové cíle, kterých jsme schopni dosáhnout ve vzájemné spolupráci.

Chcete mít i vy vliv na kvalitu života svých klientů? Pomozte jim zlepšit zdraví i pohyblivost u nás. Hledáme kvalifikované pracovníky, pro které je práce radostí i posláním.

JAK PÉČE PROBÍHÁ?

V rodinném prostředí kliniky navracíme pacientům schopnost smysluplného pohybu a naplněného života. Každému klientovi tvoříme terapii na míru jeho potřebám a společnými silami se staráme o to, abychom zbořili mýty o stanovených hranicích, které jsou údajně možné. Naše intenzivní péče a využívání nejnovější poznatků z neurologie i rehabilitace přináší prokazatelné výsledky, které nás motivují do další práce, protože má viditelný smysl.

JAKÁ JE PRÁCE FYZIOTERAPEUTA NA KLINICE?

PRÁCE U NÁS JE POSLÁNÍ

Na klinice využíváme nejnovější postupy a zakládáme si na dlouhodobém přístupu. Na naše klienty máme dostatek času, který intenzivně věnujeme do jednotlivých terapií a individuálně plánujeme pro každého z nich. Měníme životy lidí k lepšímu a tvoříme jim nové hranice budoucnosti.

HODNOTY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME:

  • kvalita odvedené práce;
  • přátelství;
  • trpělivost;
  • férovost;
  • pozitivní vztah k dětem.

 

PŘIPOJTE SE K NÁM A MĚŇTE ŽIVOTY

Pomůžete nám v našem poslání i vy? Hledáme nové kolegy do týmu fyzioterapeutů/ek a ergoterapeutů/ek, kteří jsou kvalifikovaní a zapálení pro svou práci. Ozvěte se nám ještě dnes. Svůj životopis s motivačním dopisem nám zašlete na adresu: primar@neuroaxon.cz.

A nejdřív se klidně podívejte se, kdo u nás už pracuje.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA NÁSLEDUJÍCÍ POZICE

Fyzioterapeut

Ergoterapeut

Pomocný terapeut

Recepční

NAVŠTIVTE NÁS

Osobní kontakt je důležitý a my to chápeme. Chcete se k nám přijít podívat a prohlédnout si pracovní prostředí na vlastní oči? Zastavte se za námi, moc rádi se seznámíme a ukážeme Vám, jak to děláme my.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Adresa: Marie Cibulkové 879/11 (Klinika 1), Marie Cibulkové 1625/15 (Klinika 2), 140 00 Praha 4 – Nusle

Metrem: zastávka Vyšehrad nebo Pražského povstání

Autobusem: zastávka Jedličkův ústav (H1) či Klikovka (121)