NADAČNÍ FOND AXON

Nadační fond AXON vznikl začátkem roku 2019 a jeho cílem je shromažďovat finanční příspěvky určené na terapie pacientů Neurorehabilitační kliniky AXON, příspěvky pro pacienty v projektu KOSMÍK NA MĚSÍC a příspěvky na rozvoj přístrojového vybavení kliniky AXON.

 

Své příspěvky prosím posílejte na transparentní účet 2601572011/ 2010, který je spravován Nadačním fondem AXON.

 

Do zprávy pro příjemce napište celé jméno pacienta, kterému chcete na terapii přispět. Pokud se nemůžete rozhodnout, do zprávy napište “všichni” a Váš příspěvek bude rovnoměrně rozdělen mezi všechny pacienty zapojené v tomto programu. Pokud byste rádi přispěli na terapii pacientů a nebo na nové přístrojové vybavení kliniky v rámci projektu Kosmík na Měsíc, napište do zprávy pro příjemce “Kosmík – jméno pacienta” nebo jen “Kosmík” pro přispění na nové přístrojové vybavení robotického centra kliniky AXON.

 

Číslo transparentního účtu je 2601572011/ 2010 a aktuální stav prostředků zjistíte kliknutím na tento odkaz.

 

DŮLEŽITÉ: Prosím neposílejte již své příspěvky na transparentní účet číslo 2200739204/2010. Tento účet je od 1.4.2019 uzavřen pro příchozí platby. Zbylé peníze z tohoto účtu budou samozřejmě postupně použity na terapie pacientů.

 

NADAČNÍ FOND AXON je držitelem osvědčení pro konání veřejné sbírky za účelem získání peněžitých příspěvků na zvýšení dostupnosti specializované léčebné a rehabilitační péče pacientům s poškozením mozku, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či pacientům s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy.

Příběhy našich dětí

Příběhy našich dětí, tedy dětí, které během posledních měsíců absolvovaly terapii u nás na klinice, nejsou jen jejich příběhy. Jsou to příběhy jejich rodičů a blízkých lidí, kteří se podílejí na jejich léčbě či je jakkoli jinak podporují. Jsou to příběhy s veselými i smutnými zápletkami, hlavními i vedlejšími postavami, které ale mají jedno společné: všechny se snaží, aby měly příběhy šťastný konec. Chcete-li se také stát postavou jednoho z těchto příběhů, přečtěte si je a přispějte na transparentní účet. I díky Vaším příspěvkům mohou pacienti opakovat svou terapii na klinice AXON.

Vyberte si, kterého příběhu byste chtěli být součástí, a pomozte našim pacientům být zase o krok blíže k jejich cílům. Děkujeme.

SEZNAM DĚTÍ A JEJICH PŘÍBĚHY