+420 720 981 829 koordinator@neuroaxon.cz

Za pomoci fundraisingových kampaní, které zastřešuje Nadační fond Axon, podporujeme stávající nebo potenciální pacienty. Spolupracujeme s předními českými nadacemi a nadačními fondy.

Své příspěvky prosím posílejte na transparentní účet:

2601572011/ 2010, který je spravován Nadačním fondem AXON.

Do zprávy pro příjemce napište celé jméno pacienta, kterému chcete na terapii přispět. Pokud se nemůžete rozhodnout, do zprávy napište “všichni” a Váš příspěvek bude rovnoměrně rozdělen mezi všechny pacienty zapojené v tomto programu.

NADAČNÍ FOND AXON je držitelem osvědčení pro konání veřejné sbírky za účelem získání peněžitých příspěvků na zvýšení dostupnosti specializované léčebné a rehabilitační péče pacientům s poškozením mozku, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či pacientům s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy.

Příběhy našich dětí, tedy dětí, které během posledních měsíců absolvovaly terapii u nás na klinice, nejsou jen jejich příběhy. Jsou to příběhy jejich rodičů a blízkých lidí, kteří se podílejí na jejich léčbě či je jakkoli jinak podporují. Jsou to příběhy s veselými i smutnými zápletkami, hlavními i vedlejšími postavami, které ale mají jedno společné: všechny se snaží, aby měly příběhy šťastný konec. Chcete-li být součástí jednoho z těchto příběhů, přečtěte si je a přispějte na transparentní účet. I díky Vaším příspěvkům mohou pacienti opakovat svou terapii na klinice AXON.

Zeptejte se nás

Veškeré dotazy Vám rád zodpoví náš koordinátor. Můžete mu zanechat
zprávu přes formulář nebo ho kontaktovat telefonicky.

+420 720 981 829

Marie Cibulkové 879/11, Praha 4

koordinator@neuroaxon.cz