+420 720 981 829 koordinator@neuroaxon.cz

Relaxační místnost Snoezelen

Snoezelen

Součástí našich terapií je také speciální relaxační místnost Snoezelen, kde je možno děti vhodně stimulovat, nebo naopak zde mohou probíhat nevýkonnostní aktivity dítěte. 

Snoezelen je specificky vytvořené prostředí pro účely senzorické stimulace, relaxace a prožití osobní zkušenosti. Poskytuje atmosféru vzájemné důvěry a bezstarostného uvolnění a vytváří ty nejlepší podmínky pro senzorickou rovnováhu, v níž proces učení lze realizovat mnohem snadněji s dlouhodobějším efektem. Cílem tohoto stimulačního a relaxačního prostředí je umožnit konkrétnímu jedinci autentický zážitek a uspokojit jeho individuální potřeby. 

Tato část terapie je velmi oblíbená a většina děti si ji ihned zamilují. Děti relaxují při klidné hudbě na různých polohovacích vacích. Nechybí ani vodní postel, z které lze pozorovat noční oblohu plnou hvězd. Místnost je plná různých barevných světel i lampiček.

Probíhají zde terapie v rámci fyzioterapie a ergoterapie.

Zeptejte se nás

Veškeré dotazy Vám rád zodpoví náš koordinátor. Můžete mu zanechat
zprávu přes formulář nebo ho kontaktovat telefonicky.

+420 720 981 829

Marie Cibulkové 879/11, Praha 4

koordinator@neuroaxon.cz

Sdělení AXON k novým vládním opatřením

Na základě rozhodnutí vlády o dalších opatření v souvislostí s pandémií nákazou koronavirem od 22. 10. ujišťujeme všechny klienty a rodiče naší kliniky, že podobně, jako při jarní pandemii, naše služby neomezíme a kliniku nezavíráme. Víme, jak je pro naše stávající pacienty důležité, aby nedošlo k přerušení intenzivních terapií. Zavedli jsme proto maximální opatření, která vás i naše zaměstnance ochrání před případnou nákazou COVID-19. Pro nové klienty, kteří mají zájem o vstupní vyšetření, nebo mají nastoupit na terapii (Fyzioterapie, Ergoterapie či Klinická logopedie) se nic nemění a všechny naplánované termíny platí. Děkujeme, že se budete řídit všemi preventivními a bezpečnostními pokyny, které v prostorách klinik Axon máme zavedeny.