BYT NA KLINICE AXON

Nabízíme možnost ubytování přímo ve dvoře Kliniky 1, Marie Cibulkové 11, Praha 4.

Jedná se o byt 2+1 v přízemí, byt lze pronajmout celý nebo pouze jednotlivé místnosti.

 

K bytu není nárokovatelné parkovací místo na dvoře kliniky, zde je možné parkovat pouze během probíhající terapie, aby nebylo blokováno ostatním klientům.

Každý pokoj je vhodný k ubytování jednoho rodiče s jedním dítětem a při obsazenosti pokojů dvěma různými klienty je nutno brát na zřetel, že kuchyň a sociální zařízení (WC a koupelna) je sdíleno.

Vybavení televizorem a vysokorychlostním internetem není kalkulováno do ceny pronájmu. Jedná se o nenárokovatelný bonus naší kliniky. Vzhledem k tomu, že klinika není hotelové zařízení, prosíme klienty, aby vzali na zřetel, že rozsah služeb je tímto limitován.

Ubytování je fakturováno při jeho rezervaci.

Pro více informací kontaktujte prosím koordinátora terapií na čísle +420 720 981 829 či e-mailem koordinator@neuroaxon.cz

BYT v ulici Marie Cibulkové 5

​Další z variant je pronájem vybaveného bytu 2+kk v těsné blízkosti kliniky – na adrese Marie Cibulkové 5, Praha 4.
Byt se nachází v 2. patře bez výtahu – je tedy vhodný pro menší/lehčí pacienty. Byt poskytuje 2 lůžka, 2 přistýlky, lednici, mikrovlnku, a je bez prahů.
Speciální cena pro pacienty kliniky AXON činí 4.500 – 5.500 Kč/týden (podle sezóny).
Zájemci nechť prosím kontaktují přímo majitelku bytu, paní Teichmanovou, na čísle +420 774 203 895.

BYT v ulici Sinkulova 30

Byt se nachází v přízemí cihlového domu, v klidné lokalitě pod Vyšehradem, ulice Sinkulova 30, Praha 4.

Ubytování s vybavenou kuchyní, ložnice s postelí 160/200, koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici je Wi-fi, TV, dětská postýlka (pro děti do 3 let), dětská vanička, dětská židlička, žehlička, pračka. Možnost spaní na matraci na zvýšené podlaze.

V blízkosti jsou potraviny, restaurace, banka apod. Možnost parkovat před domem, jedná se o placené stání. Orientace oken na jih do vnitroblokové zahrady. Přístup do zahrady, kde je lavice se stolem, dětské pískoviště.

Výborná dopravní dostupnost: tramvajová zastávka 5 min pěšky, metro Pražského povstání 10 min pěšky (2 zastávky autobusem).

Cena 5 500,- za týden.

Zájemci nechť prosím kontaktují přímo majitelku bytu, paní Srnovou, na e-mailu srnova.eva@gmail.com.

Momentálně je možné byt rezervovat v termínech červen až září 2018.

BYT v ulici Marie Cibulkové 16

Byt se nachází v přízemí cihlového domu, v klidné lokalitě pod Vyšehradem, ulice Marie Cibulkové 16, Praha 4, přímo naproti klinice Axon.

Základní informace: dispozice bytu 2+1, 60 metrů, 4 patro s orientací na jihozápad, možnost využít privátní zahrady. Vchod do domu není bez barierový, je nutné překonat cca 5 schodů, dům má výtah.

Vybavenost: 1x královská postel + 1x rozkládací sedačka (160 cm), sporák, trouba, myčka, pračka, lednička, mikrovlnná trouba, WIFI + Smart TV.

Parkování: v oblasti je od 1.7.2018 zavedeno rezidenční parkovací stání. Lze zajistit privátní parkovaní v ulici Marie Cibulkové (nutná rezervace předem). Cena parkování je 150 Kč/den, 3000 Kč/měsíc.

Zájemci nechť prosím kontaktují přímo majitele bytu na e-mailu wifi.vysehrad@gmail.com či telefonním čísle +420 603 880 020.

UBYTOVÁNÍ V JEDLIČKOVĚ ÚSTAVU

Ubytování v docházkové vzdálenosti Kliniky AXON. Webové stránky zde.

APARTMÁN STUDENT

Hotel v dojezdové vzdálenosti. Webové stránky zde.

HOTEL PANKRÁC

Hotel v docházkové vzdálenosti. Webové stránky hotelu zde.