+420 720 981 829 koordinator@neuroaxon.cz

Vstupní vyšetření

Vstupní vyšetření – individuální indikace

Každý klient u nás podstoupí vstupní vyšetření pod lékařským dohledem. Proto na naši kliniku můžete přijít i bez předchozího doporučení praktického lékaře. Primářka kliniky zjistí aktuální stav klienta, následuje podrobné lékařské vyšetření a indikuje nejvhodnější terapii.

Na základě indikované terapie je klientovi přidělen terapeut. Terapeut provádí podrobné vyšetření se zaměřením na motorické dovednosti, neurologické abnormality a celkový komplexní dojem. Terapeut pravidelně konzultuje s paní primářkou průběh terapie a společně zhodnocují dosažení terapeutických cílů, které jsou stanoveny hned v počátcích. V rámci multidisciplinárního týmu probíhá komunikace v rámci odborných specializací. Pro nejefektivnější terapii vždy probíhají konzultace mezi fyzioterapeut a ergoterapeutem.

Vstupní vyšetření je kromě logopedie hrazeno zdravotní pojišťovnou. Na logopedii nepřispívá zdravotní pojištovna a cena vyšetření je 500 Kč.

Mám zájem o vyšetření 

+420 720 981 829

Marie Cibulkové 879/11, Praha 4

koordinator@neuroaxon.cz

Po – Pá: 7:30 – 17:00

Sdělení AXON k novým vládním opatřením

Na základě rozhodnutí vlády o dalších opatření v souvislostí s pandémií nákazou koronavirem od 22. 10. ujišťujeme všechny klienty a rodiče naší kliniky, že podobně, jako při jarní pandemii, naše služby neomezíme a kliniku nezavíráme. Víme, jak je pro naše stávající pacienty důležité, aby nedošlo k přerušení intenzivních terapií. Zavedli jsme proto maximální opatření, která vás i naše zaměstnance ochrání před případnou nákazou COVID-19. Pro nové klienty, kteří mají zájem o vstupní vyšetření, nebo mají nastoupit na terapii (Fyzioterapie, Ergoterapie či Klinická logopedie) se nic nemění a všechny naplánované termíny platí. Děkujeme, že se budete řídit všemi preventivními a bezpečnostními pokyny, které v prostorách klinik Axon máme zavedeny.