Vítejte na stránkách Neurorehabilitační kliniky AXON

Vítejte na stránkách Neurorehabilitační kliniky AXON

Neurorehabilitační klinika AXON je vysoce specializovanou soukromou klinikou, která poskytuje intenzivní terapii dospělým i dětským pacientům s DMO, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozkutraumatech hlavyúrazech páteře či s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy.

Klinika nabízí léčebný program Kosmík, jehož základním kamenem je intenzivní neurorehabilitace metodou TheraSuit, Lokomat, určený pacientům  jak s trvalým, tak dočasným postižením dolních končetin, a CI terapii, program pro pacienty s monoparetickou či hemiparetickou formou DMO, po cévní mozkové příhodě, po kraniotraumatech  nebo s roztroušenou sklerózou.MUDr. Jarmila Zipserová

Primářka kliniky MUDr. Jarmila Zipserová

MUDr. Jarmila Zipserová

Primářka a garantka kliniky AXON

Odbornou garantkou rehabilitačního zařízení je MUDr. Jarmila Zipserová, která dříve působila jako Ředitelka léčebného úseku v Sanatoriích Klimkovice. Díky svým dlouholetým zkušenostem se stala váženou specialistkou v oblasti neurologie a dětské neurorehabilitace. Aktuálně je lékařkou s nejdelší praxí s léčbou metodou TheraSuit  v České republice.

"Osudovým se pro mě stalo setkání s Izabelou Koscielny, polskou fyzioterapeutkou žijící v USA, která se zasloužila o zpřístupnění léčby metodou TheraSuit pro veřejnost. Tehdy jsem si uvědomila, že toto je směr, kterým se chci v rámci medicíny vydat - že chci pokračovat v jejím poslání a poskytovat intenzivní, komplexní a hlavně účinnou metodu léčby neuromuskulárních deficitů i českým pacientům.”

MUDr. Jarmila Zipserová

MUDr. Zipserové pomáhá s léčbou na Neurorehabilitační klinice AXON tým vysoce kvalifikovaných terapeutů, které mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti fyzioterapie, léčby metodou TheraSuit a rehabilitace dětí i dospělých s fyzickým i kombinovaným postižením.

 

 

Jediné ambulantní zařízení tohoto typu v ČR

Šimonek Brada na terapii Kosmík

Jediné ambulantní zařízení tohoto typu v ČR

Neurorehabilitační klinika AXON je ambulantním zařízením. Klinika byla založena v říjnu 2014. Majitelkou a primářkou Neurorehabilitační kliniky AXON je MUDr. Jarmila Zipserová. Klinika je situována do dvou budov v ulici Marie Cibulkové 879/11 a 450/13 na Praze 4. 

V současnosti je jedinou ambulantní klinikou pro léčbu dětské mozkové obrny a jiných neuromuskulárních deficitů v České republice. Aktuálně je klinika schopna poskytovat terapii cca 20 pacientům měsíčně. Přijímá české i zahraniční pacienty.

Novinky

 • Nová koordinátorka terapií

  21.8.2017
  Od dnešního dne se budete na naší klinice setkávat s novou paní koordinátorkou Bc. Ludmilou Grulichovou. Absolvovala na univerzitě Hradec Králové a dříve pracovala jako HR manager. Ve volném čase ráda cvičí jógu a plave. Find the fault - make a future - tak zní její životní motto.
   
  Telefonní číslo na koordinátorku zůstává  +420 720 981 829,  e-mail: koordinator@neuroaxon.cz
 • 4.8.2017

  Hurá! Dnes jsme dokončili poslední předdovolenkovou terapii Kosmík a na naší klinice začíná 14denní dovolená!     Těšíme se na Vás znovu na viděnou 21. srpna! 

  Skupinka_leto_2017_b_02

 • Volné termíny ubytování v bytě Marie Cibulkové 5, Praha 4

  2.8.2017

  Na našem webu nabízíme zprostředkované ubytování v bytě Marie Cibulkové 5, Praha 4. Více informací zde.

  Volný termín na rok 2017

  6. 11. - 1. 12.

  Volné termíny na 1. pololetí 2018

  8. 1.  - 3. 2.

  3. 4. - 27. 4.

  30. 4. - 25 .5.

  Pokud máte zájem o tyto termíny, je možné si je zarezervovat do 15. 8. 2017 přednostně jako klienti kliniky, poté budou nabídnuty širší veřejnosti.

  Od 1. září 2017 bude možno rezervovat byt již na 2. pololetí 2018.

 • Kosmíkova dětská trička

  27.7.2017

  Je to konečně tu! Na naši kliniku dorazila Kosmíkova dětská trička 
  Koupí tohoto trička podpoříte vznikající robotické centrum, celý výtěžek jde na transparentní účet naší kliniky a bude použit na nákup robotické ruky.

  Trička jsou zakoupení na recepci Kliniky 2 za 259 Kč a jsou k dispozici omezeném množství ve 3 velikostech (110, 122 a 134) a ve 4 barvách (bílá, zelená, růžová a fialová).
  Děkujeme našemu krásnému modelovi Péťovi! 

 • Transparentní účet

  25.7.2017

  Nově nám do programu transparentního účtu přibyla dětská pacientka Adrianka Hrdličková.

  Více o Adriančině příběhu zde.

  Na Adriančiny terapie můžete přispět zasláním finančních prostředků na transparentní účet č. 2200739204/2010Do zprávy pro příjemce prosím napište "Adriana Hrdličková"

Starší »