Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

AXON – začátek cesty k lepšímu životu

 
Neurorehabilitační klinika AXON je vysoce specializovanou soukromou klinikou, která poskytuje intenzivní terapii dospělým i dětským pacientům s DMO, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy.
Klinika nabízí léčebný program Kosmík, intenzivní neurorehabilitaci metodou TheraSuit vhodnou pro pacienty s dětskou mozkovou obrnou a jinými neuromuskulárními deficity, Lokomat, určený pacientům jak s trvalým, tak dočasným postižením dolních končetin a Ergoterapii, která se zabývá zlepšením, podporou a udržením funkčních schopností člověka.

HP-horní text
Neurorehabilitační klinika AXON je ambulantním zařízením. Klinika byla založena v říjnu 2014. Majitelkou a primářkou Neurorehabilitační kliniky AXON je MUDr. Jarmila Zipserová. Klinika je situována do dvou budov v ulici Marie Cibulkové 879/11 a 450/13 na Praze 4.
V současnosti je jedinou ambulantní klinikou pro léčbu dětské mozkové obrny a jiných neuromuskulárních deficitů v České republice. Přijímá české i zahraniční pacienty.

MUDr. Jarmila Zipserová

Odbornou garantkou a primářkou rehabilitačního zařízení je MUDr. Jarmila Zipserová. Díky svým dlouholetým zkušenostem je váženou specialistkou v oblasti neurologie a dětské neurorehabilitace. Aktuálně je lékařkou s nejdelší praxí s léčbou metodou TheraSuit v České republice.

MUDr. Jarmila Zipserová má třicetiletou lékařskou praxi, specializuje se na fyzikální, balneologické a léčebné rehabilitace. Je odbornicí v nejnovějších léčebných rehabilitačních metodách, má několikaleté zkušenosti s metodou TheraSuit a je absolventkou několika kurzů této metody.

Osudovým se pro mě stalo setkání s Izabelou Koscielny, polskou fyzioterapeutkou žijící v USA, která se zasloužila o zpřístupnění léčby metodou TheraSuit pro veřejnost. Tehdy jsem si uvědomila, že toto je směr, kterým se chci v rámci medicíny vydat – že chci pokračovat v jejím poslání a poskytovat intenzivní, komplexní a hlavně účinnou metodu léčby neuromuskulárních deficitů i českým pacientům.

 

 

 

MUDr. Zipserové pomáhá s léčbou na Neurorehabilitační klinice AXON tým vysoce kvalifikovaných terapeutů, kteří mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti fyzioterapie, léčby metodou TheraSuit a rehabilitace dětí i dospělých s fyzickým i kombinovaným postižením.

Reference rodičů

reference - úvod

Máte zkušenosti s naší klinikou a rádi byste nás doporučili? Napište nám na e-mail pr@neuroaxon.cz, nebo nás ohodnoťte pomocí formuláře umístěného zde. Děkujeme!

Jana Pekárková, březen 2019

Díky vaší intenzivní neurorehabilitaci a Lokomatu se náš syn Tobiáš velmi zpevnil, nabral svalovou hmotu a posouvá se ve svém psychomotorickém vývoji dál. Velmi chválím i práci fyzioterapeutky Julky se kterou Tobi pěkně spolupracoval a dobře si spolu rozuměli. Terapie je velmi účinná a všem ji doporučuji!

Lenka Mate, leden 2019

Profesionální ale i velmi lidský a příjemný přístup všech.

Adresa  

Two steps ahead s.r.o
Marie Cibulkové 879/11
140 00 Praha 4 – Nusle
IČ: 019 70 801, nejsme plátci DPH
IČZ: 04998775 (odbornost 902),
04998774 (odbornost 201)

Rychlé kontakty

email: koordinator@neuroaxon.cz
tel.: +420 720 981 829