Napsali o nás

Napsali o nás                        

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua...

Žena-in.cz - Pomozme Aničce - Klinika 
Srpen 2020 – Příběh, který dává naději mnoha dalším. Karolína Beroušková trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Před dvěma měsíci se rozhodla, že k oltáři dojde bez vozíku. A podařilo se. Reportáž České televize najdete zde. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua...

Česká televize - Události - Příběh Karolíny
Srpen 2020 – Životní příběh, který dává naději mnoha dalším. Karolína Beroušková trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Před dvěma měsíci se rozhodla, že k oltáři dojde bez vozíku. A podařilo se. Reportáž České televize najdete zde. 

WeLoveCycling.cz - Lucie Čihulová
Červenec 2020 – Luciin život otočil doslova vzhůru nohama jeden jediný krok minulý rok v srpnu. Letos se stala patronkou týmu ŠKODA We Love Cycling v rámci METROSTAV Cyklo Handy Maratonu 2020. Celý rozhovor najdete zde. 

Praha TV - Alkmeon
Červenec 2020 – Péče o děti s vážným zdravotním postižením je náročná nejen pro děti samotné, ale i pro jejich rodiče.  Radní pro oblast sociální politiky a zdravotnictví Milena Johnová proto spolku Alkmeon předala šek ve výši 80 tisíc. Reportáž Praha TV najdete zde.

Česká televize - Studio 6 - Ambasadorka AXONU
Červenec 2020 – V živém vysílání Studia 6 na ČT24 paní primářka Zipserová a ambasadorka naší kliniky Lucie Čihulová společně představily práci kliniky AXON. Upozornily také na vysoká rizika zranění během letních dovolených. Celý rozhovor najdete zde.

Blesk.cz - Předávání šeku 
Červenec 2020 – Nadační fond prezidenta republiky Miloše Zemana věnoval 164 000 korun na léčbu čtyřem matkám samoživitelkám, které rehabilitují své děti u nás na klinice. Šek Nadačnímu fondu AXON oficiálně předala prezidentova dcera, Kateřina. Reportáž najdete zde.

CNN Prima News - Příběh Lucie
Červenec 2020 – Koronavirová krize způsobila, že Češi v létě vyhledávají pro svoji dovolenou země, jako je Chorvatsko. Právě zde si způsobila vážné zranění ambasadorka kliniky, Lucie Čihulová. V reportáži pro CNN Prima news radí, jak v takové situaci reagovat. Reportáž najdete zde.

Novinky.cz - Lokomat
Červenec 2020 – Ambasadorka Neurorehabilitační kliniky Axon, Lucie Čihulová, vypráví svůj příběh o tom, jak skončila na invalidním vozíku po pádu na lodi v Chorvatsku. Dnes se intenzivně rehabilituje na Lokomatu a je inspirací pro ostatní. Více se dozvíte v článku zde.

CNN Prima News - Příběh Valiky
Červen 2020 – Dvouletá Valika se potýká s následky meningitidy. Nekrotizované prsty na nohou a na ruce jí byly amputovány a nyní se rehabilituje u nás na klinice. Reportáž od CNN Prima news, která přináší zprávu o tom, že očkování už nově hradí zdravotní pojišťovny, najdete zde. 

Hradecký deník - Příběh Dominiky
Červen 2020 – Desetiletá Dominika skončila vinou těžké autonehody zcela nehybná a dýchat jí pomáhá přístroj. Neurorehabilitace u nás na klinice mohou kvalitu jejího života zásadně ovlivnit. Jak ji v jejím úsilí podpořit, najdete uvnitř článku zde.

iBest Of - MUDr. Jarmila Zipserová
Červen 2020 – Profesní magazín iBest Of publikuje rozhovory s lidmi, kteří vynikají ve své profesi, což zakladatelka Neurorehabilitační kliniky AXON, MUDr. Jarmila Zipserová, bezesporu je. Promlouvá o svých kariérních začátcích i budoucnosti kliniky zde.

Český rozhlas Radiožurnál - Intenzivní rehabilitace
Květen 2020 – Paní primářka MUDr. Zipserová promluvila pro Český rozhlas o riziku spojeným s přerušením rehabilitací v důsledku koronavirové krize. V reportáži vystupuje také maminka dvouleté Valiky, která se u nás zotavuje z následků meningitidy. Reportáž najdete zde.

Česká televize - Klinika Axon Praha
Duben 2020 – Primářka kliniky AXON MUDr. Jarmila Zipserová upozornila v Událostech České televize na riziko přerušení intenzivní rehabilitace u pacientů s poškozením mozku. Reportáž si můžete prohlédnout zde.

Radio Impuls - Klinika Axon Praha
Březen 2020 – Primářka kliniky AXON MUDr. Jarmila Zipserová byla hostem pořadu Tajemství úspěchu na rádiu Impuls. Doktorka Zipserová s velkými úspěchy vrací do života pacienty s dětskou mozkovou obrnou, ale lidi po úrazech mozku, páteře nebo po cévních mozkových příhodách. Alan Hejma s ní mluvil o koronaviru, ale hlavně o jejím oboru. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde.