+420 720 981 829 koordinator@neuroaxon.cz

Napsali o nás

Česká televize - Události - Klinika Axon Praha

Srpen 2020 Příběh, který dává naději mnoha dalším. Karolína Beroušková trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Před dvěma měsíci se rozhodla, že k oltáři dojde bez vozíku. A podařilo se. Reprotáž České televize najdete zde.

WeLoveCycling.cz - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – Luciin život otočil doslova vzhůru nohama jeden jediný krok minulý rok v srpnu. Letos se stala patronkou týmu ŠKODA We Love Cycling v rámci METROSTAV Cyklo Handy Maratonu 2020. Celý rozhovor najdete zde. 

Praha TV - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – Péče o děti s vážným zdravotním postižením je náročná nejen pro děti samotné, ale i pro jejich rodiče.  Radní pro oblast sociální politiky a zdravotnictví Milena Johnová proto spolku Alkmeon předala šek ve výši 80 tisíc. Reprotáž Praha TV najdete zde.

Česká televize - Studio 6 - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – V živém vysílání Studia 6 na ČT24 paní primářka Zipserová a ambasadorka naší kliniky Lucie Čihulová společně představily práci kliniky AXON. Upozornily také na vysoká rizika zranění během letních dovolených. Celý rozhovor najdete zde.

Blesk.cz - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – Nadační fond prezidenta republiky Miloše Zemana věnoval 164 000 korun na léčbu čtyřem matkám samoživitelkám, které rehabilitují své děti u nás na klinice. Šek Nadačnímu fondu Axon oficiálně předala prezidentova dcera, Kateřina. Reportáž najdete zde.

CNN Prima News - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – Koronavirová krize způsobila, že Češi v létě vyhledávají pro svoji dovolenou země, jako je Chorvatsko. Právě zde si způsobila vážné zranění ambasadorka kliniky, Lucie Čihulová. V reportáži pro CNN Prima news radí, jak v takové situaci reagovat. Reportáž najdete zde.

Novinky.cz - Klinika Axon Praha

Červenec 2020 – Ambasadorka Neurorehabilitační kliniky Axon, Lucie Čihulová, vypráví svůj příběh o tom, jak skončila na invalidním vozíku po pádu na lodi v Chorvatsku. Dnes se intenzivně rehabilituje na Lokomatu a je inspirací pro ostatní. Více se dozvíte v článku zde.

CNN Prima News - Klinika Axon Praha

Červen 2020 – Dvouletá Valika se potýká s následky meningitidy. Nekrotizované prsty na nohou a na ruce jí byly amputovány a nyní se rehabilituje u nás na klinice. Reportáž CNN Prima news přináší zprávu o tom, že očkování už nově hradí zdravotní pojišťovny. Reprotáž najdete zde. 

Hradecký deník - Klinika Axon Praha

Červen 2020 – Desetiletá Dominika skončila vinou těžké autonehody zcela nehybná a dýchat jí pomáhá přístroj. Neurorehabilitace u nás na klinice mohou kvalitu jejího života zásadně ovlivnit. Jak ji v jejím úsilí podpořit, najdete uvnitř článku zde.

iBest Of - Klinika Axon Praha

Červen 2020 – Profesní magazín iBest Of publikuje rozhovory s lidmi, kteří vynikají ve své profesi, což zakladatelka Neurorehabilitační kliniky Axon, MUDr. Jarmila Zipserová, bezesporu je. Promlouvá o svých kariérních začátcích i budoucnosti kliniky zde.

Český rozhlas Radiožurnál - Klinika Axon Praha

Květen 2020 – Paní primářka MUDr. Zipserová promluvila pro Český rozhlas o riziku spojeným s přerušením rehabilitací v důsledku koronavirové krize. V reportáži vystupuje také maminka dvouleté Valiky, která se u nás zotavuje z následků meningitidy. Reportáž najdete zde.

Česká televize - Klinika Axon Praha

Duben 2020 – Primářka kliniky AXON MUDr. Jarmila Zipserová upozornila v Událostech České televize na riziko přerušení intenzivní rehabilitace u pacientů s poškozením mozku. Reportáž si můžete prohlédnout zde.

Rádio Impuls - Klinika Axon Praha

Březen 2020 – Primářka kliniky AXON MUDr. Jarmila Zipserová byla hostem pořadu Tajemství úspěchu na rádiu Impuls. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde.

Sdělení AXON k novým vládním opatřením

Na základě rozhodnutí vlády o dalších opatření v souvislostí s pandémií nákazou koronavirem od 22. 10. ujišťujeme všechny klienty a rodiče naší kliniky, že podobně, jako při jarní pandemii, naše služby neomezíme a kliniku nezavíráme. Víme, jak je pro naše stávající pacienty důležité, aby nedošlo k přerušení intenzivních terapií. Zavedli jsme proto maximální opatření, která vás i naše zaměstnance ochrání před případnou nákazou COVID-19. Pro nové klienty, kteří mají zájem o vstupní vyšetření, nebo mají nastoupit na terapii (Fyzioterapie, Ergoterapie či Klinická logopedie) se nic nemění a všechny naplánované termíny platí. Děkujeme, že se budete řídit všemi preventivními a bezpečnostními pokyny, které v prostorách klinik Axon máme zavedeny.